Jak zostać krótkofalowcem - kilka przemyśleń
To jeszcze raz ...ja
Do SO5WM:
Nie mow , ze jestes ...krotkofalowcem! Jestes ...."przedszkolakiem i adeptem" ...krotkofalarstwa. Duzo "rzeczy" to dopiero Ci sie ...wydaje. Pamietaj, ZAWSZE znajdzie sie "ktos lepszy" co Ci udowodni, ze brzydko mowiac jestes ...idiota. Uzywajac deliktatnych okreslen ..... to, ze nie masz racji. Do polowania na muchy nie wyciagamy armaty, uzywamy gazety lub specjalizowanej ...klapki. Jeszcze duzo zycia przed Toba! I musisz sie pogodzic z tym, ze ZAWSZE znajdzie sie ktos lepszy od Ciebie. To jest tylko kwestia ..... czasu. Co do kwesti ...radio czy antena? Powiem tak ....NAJWAZNIEJSZY to jest ....operator! I jak mozesz to inwestuj w ...siebie. Dobry operator z dupianym wyposazeniem dalej jeszcze jest lepszy niz dupiany operator z najdrozszym sprzetem. Kwestia popularnosci emisji ..cyfrowych. Powiem tak (moim zdaniem hi).... to sporowadza sie do naciskania klawiszy typu F1, F2 itp. Czyli mowiac prosto .....po przeszkoleniu malpa tyz nawiaze QSO! A cala wyzszosc to "spelnienie" tych ktorym nie powiodlo sie np na CW, podkreslam ...to JEST MOJE ZDANIE!.
Osobiscie nie mam nic do Ciebie. I nie chce abys to bral do siebie. Po prostu ...."podlozyles" sie.
Sa to pewne "prawdy" zwiazane z .....doswiadczeniem zyciowym. A te rzeczy przychodza z wiekiem. A i to nie do wszystkich!

Milego wieczoru