DSTAR Hotspot Pro100 i Tanio !
    sp9acq pisze:

...
    Tomku a jak jest z stabilnością 2,5pp?
    W oryginale właśnie takie są.

Generatory które kupiłem i poleciłem działają prawidłowo.
Jak ze stabilnością? Nie zastanawiałem się nad tym, wszędzie gdzie hotspot ma działać - w domu i samochodzie - działa.

sp9acq pisze:

BTW.
    Guus publikuje już teraz same hex-y tak więc projekt zmierza w kierunku closed source smutny
    A tak w ogóle to warto tam zerknąć bo odświeżył zawartość swojego serwisu internetowego.

Faktycznie, komercja się zrobiła na całego, no nieźle!
Szkoda, ale w sumie projekt skończony, urządzenie działa zadowalająco, więc problemu nie ma.

Naszą wersje hotspota "zrób to sam z klocków" z gadżetami typu wyświetlacz, enkoder też można uznać za zakończoną.
Jest już zrobiona ostatnia potrzebna funkcja, czyli ułatwienie kalibracji i to chyba koniec zmian programowych.
No może jeszcze BT można dorobić i ew. preamp + małe PA. Zobaczymy. Kolejne gadżety, typu inny wyświetlacz niczego nie wniesie, więc szkoda czasu.
Szkoda czasu, ponieważ jest fajny pomysł na kolejne nisko kosztowe urządzonko "zrób to sam" wesoły