Technologia produkcji lamp elektronowych
    SP2LIG pisze:

SP5ETB.

Kolego, szkoda że nie podałeś imienia bo bardzo nie lubię zwracać się per znak. Nie lubię ale muszę.

Otóż Twoja wypowiedź wcale nie jest za długa, wprost przeciwnie. Sam osobiście mam mierną wiedzę z dziedziny elektroniki i chętnie czytam posty/informacje kolegów którzy posiadają takową ale tylko tych co ja posiadają a nie tych co im wydaje się że ją posiadają. Szkoda że tak rzadko zabierasz głos na forum. Przemyśl to, może warto podzielić się wiedzą z innymi.

Drogi kolego!
Wiedzę z elektroniki mam dosyć wyrywkową. Niby uczono mnie tego, ale było to tak dawno, że nasz nauczyciel w technikum tłumaczył, że tranzystor (pod względem działania) to taka gorsza lampa. Zacząłem jako konstruktor, ale potem dla chleba zająłem się informatyką. Praktyka krótkofalarska też sporadyczna. Więc wypowiadam się rzadko. Chyba, że wrodzony sarkazm da o sobie znać. Ale postaram się postarać.