GP7DX czy???????????
Faktycznie - nie wiele wiesz na temat tych anten Panie Kolego. Mi minęło teraz 37 lat w tym sporcie.Ale jeżeli zacząłeś temat smutnym (a może radosnym) stwierdzeniem,że Delta w/g SP3PL,jest gorsza (tak idzie to odebrać) i tu wymieniasz,jakie to ona wyrządza szkody - nic nie wspomniałeś o usterce materiału - więc wybierasz ta drugą antenę. Czyli jakby nie patrzył,jest delta godna obrony. Ja tak to odebrałem. Chciałeś napisać krótko,ale wygląda to tak,jakby każdy miał ocenić (ze względu na wyrządzone szkody),tą druga antenę,jako zdecydowanie lepszą. A ja obstawałem przy tym,że to Twoja robota - wykonanie odciągów i całej reszty - więc i moje dlatego też uwagi. Nic się nie stało. Co najwyżej wymieniliśmy tylko swoje uwagi. Mirek SP3SUL.