IV Galicyjskie Spotkanie Krótkofalowców 2014 (7.06.2014 r.)

Zarząd SKiR Delta wraz z członkami Dębickiego Klubu Łączności PZK - SP8KKM Szkolnego Klubu Łączności w Podgrodziu SP8YAY i Szkolnego Klubu Łączności w Ostrowie SP8PVV serdecznie zapraszają wszystkich krótkofalowców oraz zainteresowanych łącznością radiową wszelakiego rodzaju na „IV Galicyjskie Spotkanie Krótkofalowców 2014” który odbędzie się w dniu 07.06.2014 r. w Schronisku Młodzieżowym "Rozdzielnia Wiatrów w Głobikowej .

W trakcie spotkania planowane jest m. innymi: egzamin na świadectwo radiooperatora w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej, spotkanie rocznicowe uczestników łączności ARISS, giełda krótkofalarska, wspólne zdjęcie pod "Dinozaurem", turniej strzelecki o puchar prezesa SKiR "Delta" oraz biesiadowanie połączone z ogniskiem i nie tylko bardzo szczęśliwy. Na terenie istnieje możliwość , rozbicia namiotów, postawienia przyczep kempingowych oraz instalacji własnych anten krótkofalarskich.

Częstotliwości radiostacji organizatora: 145.300 FM , 439,300 FM

W imieniu organizatorów już dziś serdecznie zapraszamy !

Bieżące informacje na naszej stronie

Prezes SKiR DELTA

Jacek Kotowski SQ8AQOhttp://www.krotkofalowcy.org