Modulator DSB na diodach pojemnościowych
sp6vxs-masz rację "gwizdek słychać"-dlatego generatory -piloty poszły do puszki po ZTG , modulator itd.Nie można żałować dławików w zasilaniu i kondensatorów to najwięcej pomaga oprócz ekranów.W granicach 70dB się pochwalę po schowaniu pilotów do ZTG.Modulator się zrównoważał ale piloty ciekły po zasilaniu i przez pojemności montażu. Uroki samoróbek.
A w latach 70/80 jaki był dostęp do czegokolwiek i aparatury pomiarowej.
Pracę drgnęły jak wykonałem niezbędne podstawowe przyrządy pomiarowe odczyt cyfrowy do SP5WW/kombajn który był jednocześnie miernikiem częstotliwości z 3 wejściami oraz generatorem sygnałowym wcz,zasilacz warsztatowy 3 wyjścia do 25v/12v/5/v "zadobyłem" oscyloskop ruski z 50 om wejściem do którego dorobiłem wejście 2-kanałowe skopiowane z OS 710-przystawkę,GDO itd.Od 25 lat proza życia mnie uziemiła trzeba było brać swoją przyszłość w swoje "rence" firmy się poroz....,liczyłem na wcześniejszą emeryturę- szkodliwe- donaldino powiedział nie szkodliwe i trzeba z...ć do 67lat....plany zostały ......hihi.
/?????