SP5ZRW - KONKURS NA NAJCIEKAWSZY PROJEKT EDUKACYJNY
SP5ZRW-KONKURS NA NAJCIEKAWSZY PROJEKT EDUKACYJNY

Członkowie Harcerskiego Klubu Łączności SP5ZRW wykonali projekt gimnazjalny pt. "Amatorska radiokomunikacja jako wsparcie procesu dydaktycznego w gimnazjum ..."

Projekt ten bierze udział w ogólnopolskim konkursie wydawnictwa Nowa Era na najciekawszy projekt edukacyjny pt. „Projekt z klasą”.
KAŻDY MOŻE WESPRZEĆ PROJEKT WŁASNYM GŁOSEM GŁOSUJĄC NA PROJEKT 00024 NA STRONIE http://www.nowaera.pl/component/projektzklasa4/projekty.html

Trzeba przewinąć stronę w dół i znaleźć projekt nr 24 a w nim pole "głosuj".

Poniżej szczegóły projektu:

Projekt nasz (o numerze 00024) zatytułowany jest „Amatorska radiokomunikacja jako wsparcie procesu dydaktycznego w gimnazjum na przykładzie Harcerskiego Klubu Łączności SP5ZRW”. Kwestie merytoryczne które nasz projekt porusza zawierają się w poniższych zagadnieniach:
1. Fizyka – Jak działa radio ?
2. Czy działania radioamatorów pomagają uczyć się geografii?
3. Jak amatorska służba radiokomunikacyjna działa na rzecz upamiętnienia ważnych osób, rocznic i wydarzeń?
4. Czy radiokomunikacja pomaga doskonalić poprawną polszczyznę?
5. Jak radiokomunikacja pomaga doskonalić znajomość języków obcych?
6. Jak narzędzia informatyczne ułatwiają działania radioamatorów?
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całym projektem opracowanym w PowerPoincie (8MB) lub w formacie http://www.superszkola.pl/wp-content/uploads/2014/03/Projekt_gimnazjalny_ZSP_1_STO.pdf PDF (4 MB).
Konkurs rozegra się w dniach 1-15 kwietnia 2014r. kiedy to głosy wszystkich sympatyków będą wprost bezcenne. Wystarczy odwiedzić stronę www.projektzklasa.pl i oddać głos na nasz projekt numer 00024. Tak, to takie proste! Ponadto, a może przede wszystkim, pamiętajcie, że możecie głosować na nasz projekt nie raz, ale codziennie po razie aż do zakończenia trwania konkursu.
Pamiętajcie o tym, że każde kliknięcie zbliża nas do zwycięstwa. W myśl hasła „Jedno małe kliknięcie dla człowieka, ale wielki skok dla Superszkoły!”, od wtorku 1-ego kwietnia gremialnie ruszamy do komputerów!
================
sp9eno