mała video recenzja radia WOUXUN KG-UV6D
VIDEO
Hej!

Dzięki za ciepłe słowa wesoły

Tak jak pisałem, nagranie amatorskie więc nic PRO.
Co do scenariusza to miałem w punktach napisane po kolei co i jak, ale to i tak nic nie dało. Szło swoim "torem".

Co do oglądania pudełka, to widziałem na YT jak przez nawet i 10 minut ktoś prezentuje pudełko i robi unboxing, więc mój unboxing zrobiłem dość szybko wesoły

Co do kabla zasilającego (nie zasilacz) - to szczegół, ważne że o nim wspomniałem, że jest, a każdy wie jak on wygląda wesoły
A nawet wspomniałem o paragonie jęzor hihih

Co do klawiszologii, no fakt, jest lekki chaos, za dużo chciałem powiedzieć, ale jednocześnie się streszczając aby nie była to 30minutowa "recenzja" - jak już opanuje w pełni to radyjko, to zastanowie się nad drugą częścią, w której bym mógł zaprezentować jak działa, jak słychać itd.

Nie zauważyłem, aby gdzieś był dwa razy wklejony ten sam fragment prezentacji ... w której minucie/sekundzie?

Wiele rzeczy pominąłem, mniej lub bardziej istotnych tak jak moc nadajnika, ale jak wspomniałem nie chciałem aby to była pół godzinna prezentacja. Fakt, może te mniej istotne rzeczy mogłem zastąpić tymi ważnymi.

Dualbander? Duobander? Sam nie wiem jaka jest między nimi różnica. Ale wspomniałem na jakich pasmach działa, co chyba ważne.
Co do odporności na zakłócenia, czułość itd to nie wiem nic w tym temacie, więc nic bym nie mógł powiedzieć.

Co do poznawania krótkofalarstwa poprzez ręczniaka - kiepski pomysł? No OK, jak kogoś stać na radio bazowe za kilka tysi, i od tego od razu zaczynać, to tylko pozazdrościć. Czy nawet radio mobilowe za 1.3K pln. No sorki, ale chyba mało kto by od razu tyle wydał na początek, nie wiedząc czy w ogóle mu się to spodoba.
Od czegoś trzeba zacząć wesoły no sumie ja zacząłem od CB radia w aucie.

Kto co woli, na co kogo stać. Każdy ma różne doświadczenia, możliwości jak i nawet wiedzę w zakresie czy to krótkofalarstwa czy elektroniki.

Pozdr.


  PRZEJDŹ NA FORUM