Zachowanie na pasmie
jak, co i dlaczego
    sq8kjj pisze:

Tu mogę się z Tobą zgodzić, jest to zauważalne dosłownie wszędzie w każdej dziedzinie życia, np moją ulicą wraca młodzież(gimnazjum)ze szkoły do domów słownictwo jakim się posługuje(szczególnie dziewczyny) zapiera dech w piersiach. Ja będąc ex marynarzem nie pamiętam żeby mięcho było tak nagminnie używane. Z nich wyrosną przyszłe matki i ojcowie i co oni przekażą swojemu potomstwu, jaki poziom kultury jakie słownictwo ???
    Jak powyższe kojarzyć np. z łatwością uzyskania licencji ???

To jest na prawdę duży problem. Choć sam mam niewiele wiosen, to jednak ciężko mi się pracuje z młodzieżą taką od razu po szkole. Zawodowo jestem informatykiem, sporo jeżdżę na usługi i wolę starsze pokolenie. Pytasz jakimi będą matkami, ojcami - to będzie po prostu patologia z piwem i papierosem w ręku, nie dbająca ani o dzieci, ani o dom. No ale może za mocno pojechałem, zbyt ogólnikowo, bo nie wszyscy tacy są.