Krajowe Zawody KF => 25 Lat Klubu SP9KUP
27.02.2014 | 16:00 - 18:00 | 80m | CW/SSB |
  sp9sdr pisze:

   SP5ADX pisze:

   Te zawody są dobrze rozliczane, więc warto wziąć w nich udział.

  Każdy z organizatorów, zainteresowany rozliczaniem swoich zawodów na stronie http://www.asrz.pl, może skontaktować się z Markiem SP8WQX mailto:info@asrz.pl - twórcą robota. Koszt zrobienia modułu do obliczania konkretnych zawodów jest "symboliczny" i jednorazowy, a program pozostaje nam na kolejne lata.
  System powstał z myślą zlokalizowania w jednym miejscu wielu zawodów, ich obliczania i publikacji wyników w najkrótszym czasie po zakończeniu konkursu.


Jestem ZA szybkim rozliczaniem zawodów ale puki co PRZECIW robotom do rozliczania. Dlaczego? Dlatego, że gdy zawody są rozliczane poprzez takie roboty nasłuchowcy nie mają możliwości startu bo robot nie policzy nam punktów. Tak jest i w tych zawodach oraz w zawodach PGA które są Oficjalnymi Mistrzostwami Polski.

Jestem nasłuchowcem, a zarazem także krótkofalowcem i chciałbym być traktowany na równi z innymi kolegami - a słowa niektórych "TO ZRÓB LICENCJĘ" są nic nie warte bo jeden lubi nasłuchiwać, a drugi nadawać ale łączy nas jedno - NASZE, KRÓTKOFALARSTWO wesoły  PRZEJDŹ NA FORUM