Ham's na 27,555???
No sory. ale sam nie nazwałeś po imieniu. Nie podałeś znaków tych "kolegów". Może się boisz tak do końca kij w mrowisko włożyć??? Ja się nie boje i też przykład podam. Ręce mi opadły jak usłyszałem rozmowę kolegi SP5KW. Opowiadał jak wołał FT6ZM, chociaż oni prosili tylko NA !!! I że dwa razy go odebrali, te jego KW. Ale jak usłyszeli SP5KW to sory nie jesteś NA. Żalił się że przecież mogli go zalogować i byłoby po problemie. Co im szkodziło??? Takie żale miał. Trochę mi, jak to usłyszałem z wypowiedzi SP5KW, nie krył się z tym, szczęka mi opadła. W sumie "facet" fajny, uczynny, zaangażowany w różne sprawy. Ale takie zachowanie?! No nie licuje to z pewnym poziomem. Więc chyba nawet tym , uznawanym za "guru" takie numery się zdarzają. Mnie wkurza jak gościu woła only SA, czy NA a na splicie Polaków słyszę. Śiara!!! Wstyd! Patologia!
73 Marek sp6nic
P.S. Zdarzenie, nasłuch miało miejsce podczas łączności z SP6DLO. SP5KW z dumą podkreślał że sią dowołał, ale operator wyprawy go pogonił !!! diabeł