Ham's na 27,555???
    sp3qfe pisze:

Widzę dyskusja w temacie dość nmocno sie rozwineła i pojawiły się nowe tematy. Poświęciłem czas i jakoś coś mi umknęło, bo nie zauważylem jednoznacznego podsumowania.

a) I do jakich wnioskow doszliście w luznym temacie związnym ze szkoleniem kadetow na radioamatorów oraz młodych i doświadczonych HAM operatorów? Że trzeba więcej doświadczenia i praktyki? Hmmm, no to może teraz kazdy z nas przygarnie jednego i go indywidualnie przeszkoli, a wynikami podzieli się na forum? Co Wy na to?

b) No i jeszcze jedno. Jakie są wnioski z używania ciągu znakow i cyfr jako identyfikatorów czy loginów, przypominających do złudzenia znak radioamatorski z pozwolenia radiowego poza pasmami radiamatorskimi?

...do mnie nikt nie przyjdzie wesoływesoływesoły
...mam złą reputację... a i zapewne zły wpływ na otoczenie
...jeszcze mógłbym z niego niechcący 'komunistę' zrobić.

Andrzej