Ham's na 27,555???
Witam
Pozwolę sobie zacytować Marka SQ8MXS z niewielkimi poprawkami , myślę że mi wybaczy.
No to niech "koledzy doświadczeni krótkofalowcy" odpowiedzą mi na takowe pytania.

Kto wyszkolił debila robiącego QSO za SP2LIG na CW ?
Kto wyszkolił wielkich kontestmenów, którzy podczas zawodów używają pieców gdy w regulaminie stoi 100W ?
Kto wyszkolił kolegów którzy robią spółdzielnie i trzaskają wyprawy DX-owe za innych kolegów ?
Kto wyszkolił kolegów którzy dopisują QSO w logach ?
"Kto wiesza na ścianę różne trofea zdobyte nieuczciwie"

Ty chcesz zmieniać świat egzaminem ? pan zielony - To trzeba zmienić mentalność ludzi, a nie zmieniać zapisy w egzaminach.

Czytając wszystkie te teksty teraz już wiem dlaczego jest tak małe zainteresowanie integracją ze środowiskiem kolegów z CB radio.
Myślę że tylko spotkania w ogólnie pojętym środowisku radiowym mogą sprawić że przybędzie nowych chętnych do uprawiania tego pięknego hobby.
Reasumując ponownie zapraszam do Soczewki na spotkanie integracyjne.

Zakończmy wzajemne oskarżenia i dywagacje , postarajmy się nie komentować tego typu wrzutek od osób których to rajcuje.
Ja obiecałem Markowi SP6NIC że jedziemy razem do Częstochowy na pielgrzymkę ,bez popiołu oczywiście bo to nie to święto.
Pozdrawiam Rysiek