Nowe zawody pod tytułem "Radioreaktywacja".
Regulamin nowych zawodów "Radio reaktywacja"
To prawo jakie "organizator" sobie przyznał jest własnie tym co mi nie odpowiada jako "krzywe" ideowo. Jeśli PZK ma za zadanie propagować krótkofalarstwo, to choć mozna rzec, ma takie prawo (!?) ale propaguje tylko krótkofalarstwo w PZK. Mniej krótkofalowców do PZK nalezy niz poza nim. Jak sądzisz , administratorze z Oddziału Świetokrzyskiego PZK, wśród kogo to nasze hobby należy propagować? Wśród oddziałów czy młodzieży? I nie ja to, oszczerczo, wymyśliłem tylko taki regulamin ma "organizator", który rozdzielił wszystkich na 4 kategorie.Dwie kategorie to uczestnicy a dwie to statyści. Jak w filmie , statyści są potrzebni by film mozna zrealizować. Tylko dlaczego tworzy się te podziały skoro cel szczytny? Za drogie nagrody? Za cenne?
Tym co nie zrozumieli napiszę, że obserwuję PZK od 40 z góra lat. Nic się w tej mentalności nie zmieniło i dlatego czas na oryginalniejsze i mądrzejsze pomysły, dlatego stawiam na młodych. Najwyższy czas. Troche na początku nabałaganią ale potem będzie postęp. I nie jest to jad nienawiści,drogi kolego. Jesli chodzi o to czy coś zrobiłem sam co uprawni mnie do napisania krytycznego tekstu. Odpowiem, że tak. W 40 letniej karierze , może nie dużo ale trochę, za to widziałem tez trochę i zawsze mnie ta postawa betoniczna wkurza. Dlatego jestem w śmietniku, 4 kategorii krótkofalowcem i wobec tego nie wezmę udziału w tych zawodach. Bedę, choc trochę, robił swoje nie dla nagród. A Szanowni Krytykanci - czy Wy, Panowie, też możecie to powiedzieć, że wszystko w regulaminie jest ok? I krytykując tez możecie napisac, że nie właczacie co prawda trcvr'a od 3 miesięcy ale na napisanie macie czas i prawo wypowiedzi? Szkoda pisania , szkoda słów.