Nowe zawody pod tytułem "Radioreaktywacja".
Regulamin nowych zawodów "Radio reaktywacja"
    nowy pisze:

Podaję link: http://reaktywacja.org.pl/zawody-radioreaktywacja-2014 . Znajdziecie tu szczegóły regulaminu nowych zawodów.Czytajcie sami. Prezesi PZK postanowili "wskoczyć na plecy" tych , którzy radio reaktywację w formie, treści i czynie wymyślili i wykonują. Wykorzystując tę piękną formę dydaktyczną propagowania krótkofalarstwa postanowili skrzywić wszystko. Sami się powołali nie jako skład komisji zawodów tylko jako KAPITUŁA... Kapituła (6 osób z czego 4 to prezesi i ich ludzie a pewnie pozostała 2-ka też ich) uchwaliła nagrody. Dla niezrzeszonych w PZK papier dyplomu a dla swojaków 2 nowe transceivery. Swojacy to kluby PZK i OT (poco OT transceiver?). Kluby LOK i ZHP oraz niezrzeszone nie są swojakami, mimo, iż zachęca ich kapituła do czynnego udziału w zawodach. Kiedyś w sprawach rozpływającego się w kosmosie sprzętu napisałem , że ile razy chciałem podjąć decyzję zapisania się do PZK zawsze coś ideologicznie nieczystego stawało mi na przeszkodzie. Jak długo jeszcze będziecie, "starzy krótkofalowcy", niszczyć etos organizacji krótkofalarskiej z tak pięknymi tradycjami ? Po co się wysadzać jako działacze, kiedy są gremia, które bardziej są do tego odpowiednie, pole do popisu umiejętności psucia nieporównywalnie większe. Okazja przed Wami. Przecież PZK zostało przez takich jak Wy sprowadzone do roli pomocnika listonosza kart QSL, które się i tak, w papierowej formie przeżywają jak i całe nasze hobby także. Tylko w celu przekazu QSL warto się zapisać do związku. Co zrobiliście by warto było być członkiem PZK? Może PZK reaktywacja.... nie, nie umiecie i nie chce się Wam, nie macie swojego pomysłu. Na inne sprawy też nie macie. Kolegów zachęcam do przeczytania tego regulaminu - wstydu i samodzielnej jego oceny. Zwróćcie uwagę czy jesteście kategorii D czy C, a może jednak B no chyba ,że A! "Super" zawody z super ideą w tle.
    PS: Pan Admin może mnie wykluczyć z tego grona jako niepokornego, za ten wpis. Musiałem to napisać choć przyrzekłem sobie poprzednio ,że nie napiszę. I nie myślcie że piszę, bo zbliża się czas przekazywania 1% podatku by zdyskredytować. Lepiej robią to prezesi. Jak chcecie to przekazujcie je na PZK bo podatki to już nie Wasze pieniądze.

Nowy, masz taki komfort pisania tu na forum że Admin nic Ci nie zrobi, ja i wszyscy oficjalnie tu występujący już takiego komfortu nie mamy. Zawody jak zawody ani lepsze ani gorsze. W żadnych nie biorę udziału.
Zadziwia mnie Twoja nienawiść do PZK czyli do nas, Twoich potencjalnych kolegów o ile jesteś nadawcą. Masz prawo nie lubić i nie kochać Prezesa a nawet wszystkich vice ale dlaczego nienawidzisz nas wszystkich i nas wszystkich pchasz do jednego wora jako Twoich wrogów, dlaczego ??????

PZK jest monolitem,to my wszyscy, dlaczego nas wszystkich opluwasz, pytam się jaką krzywdę zrobiliśmy personalnie Tobie ????
Jeżeli masz coś do Prezesa lub vice to wysmaruj list otwarty i wygarnij im Twoje bóle a nie obciążaj nas wszystkich czyli nie obciążaj PZK.
Bardzo dobrze zrobiłeś że nie wstąpiłeś do PZK bo taki członek to nijaki.