Bezprawie
  sp5mnj pisze:


  Nie wiem czy słusznym było zabierać głos w tym temacie zakręcony
  Wytłumacz szerzej tą myśl, proszę
  Jakie grożą mi ograniczenia?
  Ty już nie jesteś 'Krętaczem'?
  ...powinno pójść składniej

  Andrzej


Wystarczy prześledzić stanowiska PZK z ostatnich kilku lat wysyłane czy to do UKE czy do ministerstwa właściwego ds. łączności.
Zaczęło się to jakieś 9 lat temu przy pewnym stoliku podczas zjazdu PZK w Rynii.
Światło ujrzało przy próbie zwrócenia uwagi Prezesowi UKE, że ani Regulamin Radiokomunikacyjny ITU, ani rozporządzenie ministra nie są przestrzegane przez Prezesa UKE.
Proponuję przypomnieć sobie jakie stanowisko zajmowali wtedy funkcyjni PZKrętaczy. Ile i jakich głupot nawypisywali się wówczas funkcyjni.
A skutek tego krętaczenia odczuły kluby jak im z urzędu cofnięto pozwolenia radiowe.
Od tamtej pory nic się nie zmieniło. PZKrętaczy poprzez swoich funkcyjnych dąży do ograniczania swobód obywatelskich, nawet tych, które są prawem zagwarantowane.
Świetnym przykładem jest zarządzenie nr 32 Prezesa UKE. Jedyne co PZKrętaczy zrobiło w tej sprawie, to gorliwie opublikowało je na swojej stronie internetowej jako "prawdę objawioną". To, że to rozporządzenie ogranicza moje i innych krótkofalowców prawa i swobody obywatelskie Krętacze mieli gdzieś. Na krótko uderzyło to nawet w niektórych funkcyjnych i wtedy po cichu, za plecami swoich członków zaczęli się układać z kolesiami w UKE.
A że jest to możliwe, można przeczytać w nr 10/2013 "Świata Radio" jak to UKE idzie na rękę PZKrętaczy i pozwala im łamać prawo. O łamaniu prawa zaś, w informacji publicznej Prezesa UKE DKE-WKR-064-3/13(2). Wystarczy poprosić Prezesa UKE o przesłanie.


  PRZEJDŹ NA FORUM