Start trackera z przemienikiem FM!!! 26.12.2013r.
RTTY: 437.700MHz. Cross FM: 144,500/437.705 JO83JE
    sp1exb pisze:

SP5MG pisze:

Od Szczecina poza oczywiście Januszem SP1TMN do Gdańska ładna plaża szkoda że radiowa .

No nie mogłem być wcześniej na radiu (goście) a szkoda... Teraz w kierunku na balon mam 100 m górę przed moimi antenami i praktycznie nic nie słyszę mimo że powinienem być jeszcze w zasiegu trakera.
    Lecz mimo wsysko wydaje mi sie (z tego co udało mi się jeszcze usłyszeć ) że raport jest dużo gorszy niz przy poprzednich lotach. Czy koledzy tez maja takie wrazenie?

Witaj! moim zdaniem powinieneś jeszcze odbierać ja dekodowałem jeszcze w Chodzieży gdy był niemal nad morzem - wyświetlał na zielono co drugą linię, ale nie pokazywał na mapie. W przyszłych lotach zaproponuję Arturowi by czas pracy w opcji crossband był krótszy, dzisiaj przy małym zainteresowaniu pracą przez przemiennik czas 3 minut powodował u mnie że AFC odstrajało dość daleko i nie było w stanie samo wejść z powrotem. To moje przemyślenia ale być może ,,coś w tym jest''.