ISS widoczny na niebie
    sp8oob pisze:

sp3qfe pisze:

Super! A widziałeś jak zakładali nową pompę? Współczuję im.... spacery kosmiczne z przymusu.

Niestety nie -ale polecam film fabularny "Grawitacja"
    Sandra Bullock jest niezła aniołekaniołek
    VY73! Janusz SP8OOB

sp3qfe pisze:

Ten film dla mnie mocno trąci fantazją.... ale to osobny wątek wesoły (załóż go proszę Janusz, może być ciekawie...). Dzięki za zaproszenie na film..... warto zobaczyć go na dużym ekranie. Dla mnie to takie zwiedzanie w samotności różnych obiektów kosmicznych, choć akcja trochę trzyma w napięciu i klika razy następuje zwrot akcji.

Armand - Grawitacja to świetny film 3D. Odkąd trafił do IMAX-a sala kinowa w Warszawie dzień w dzień była maksymalnie pełna - by kupić bilet trzeba było rezerwować miejsce z tygodniowym wyprzedzeniem. Sam byłem na tym filmie z 10 razy... Gdy pojawił się nowy film w Cinema City to zakończono prezentację Grawitacji ale od tego momentu administracja kina wciąż otrzymała tak dużo próśb o wydłużenie emisji filmu że postanowiono wznowić wyświetlanie tego filmu praktycznie do połowy grudnia.

Film który by mocno trącił fantazją nie przetrwał by ponad 2 miesięcy emisji (pierwsze emisja 4 października) przy codziennym maksymalnym wypełnieniu sali kinowej.

Mnie najbardziej rozmieszało zawsze zachowanie studentów w momencie gdy Sandra Bullock poddała się, zamknęła dopływ tlenu i odpłynęła.. Wtedy luk został otwarty i wgramolił się George Clooney. Ci studenci pukali się wtedy w czoło mówiąc: jak można otworzyć klapę gdy Sandra Bullock nie miała na sobie kombinezonu?... Jakież było zdziwienie studentów gdy okazało się że Sandra Bullock tylko sobie wyśniła wejście George-a Clooney-a.

Napewno nie polecam oglądania takiego filmu w zwykłym kinie 3D bo siła dźwięku jest strasznie niska a te okulary 3D za 3 zł niszczą cały efekt wizualny. Nawet nowatorska sala Skoda 3D 4DX kiepsko oddała klimat tego filmu właśnie ze względu na niską jakość dźwięku i obrazu.