Poszukiwana osoba !!
mozesz probowac odsylac mu radio powolujac sie na rekojmie i majac zgromadzone jakies dowody na to, ze radio mialo wade ukryta. Maile ktore cytujesz, maile ktore do niego wysylales potem informujac go o tym, ze radio jest uszkodzone. Jak gosc bedzie milczal to pozostaje ci droga sadowa. Powinienes miec tez zaplacone PCC w US jesli radio kosztowalo wiecej niz 1000 zl
Jesli sprzedajacy nie odpowiada na kontakt bo ma cie gdzies (pisales cos ze go nie ma itd) to wg mnie szybciej i taniej wyjdzie ci przyjecie zonga na klate, naprawe radia za wlasne srodki i tyle. Mozesz probowac u je oddawac, potem sie sadzic (duzo czasu), potem windykowac (tez duzo czasu). Czesto zagrozenie droga sadowa jest skuteczne - trzeba wysylac wtedy polecone a nie maile.
Od bidy mozna tez isc na policje jesli masz DOBRY dowod na to, ze sprzedajacy wiedzial, ze stan radia jest 'uszkodzone' a mimo to twierdzil, ze jest sprawne - wtedy mozna sie doszukiwac znamion oszustwa. Ale bez dowodow nie da rady.
Czlowiek sie uczy cale zycie - niestety.

PRZEJD NA FORUM