Ham Secretary - drukowanie naklejek na QSL
Proszę o podzielenie się doświadczeniami
    SQ2MTI pisze:

Ja od niedawna zacząłem używać programu programu HamSecretary kolegi SP9AUV. Początki były trudne, wiadomo nie chce się czytać Helpa i co chwilę wyskakiwały mi niezrozumiałe dla mnie błędy, były one związane z ustawieniami marginesów drukarki. Po dość długiej sesji na Skype z kolegą Jurkiem, opanowałem podstawy wydruku naklejek i teraz przymierzam się do zaprojektowania własnych wzorców naklejek (rozszerzenia ilości QSO) a także całych kart QSL jak i ze skanów. Program jest bardzo pomocny, dla polskich stacji nie trzeba uzupełniać nawet w logu pola "via" gdyż program sam sobie to uzupełni(nr OT a dla stacji okolicznościowych na jaki znak wysłać kartę). Jak dla mnie same plusy.

Witam wszystkich !
Dziękuję Ci za Krzysztof za tę pozytywną opinię .
Oferuję taką pomoc każdemu każdemu kto się do mnie zgłosi.

Z okazji Świąt Bozego Narodzenia życzę kolegom co na obrazku

Planuję zorganizowanie sesji konferencyjnych w celu dokonania szkolenia na HAM_SECRETARY
u paru użytkowników jednocześnie . Do pomocy zdalnej polecam program Team Viewer opisany
na mojej stronie
Co prawda tytuł wskazuje na wersję 7 - jednak do pobrania jest nowa wersja 8 .
Osoby które nie chcą instalować tego oprogramowania - mogą uczestniczyć w sesji
przy pomocy swojej domyślnej przeglądarki stron www .
. W następnych rozdziałach jest to opisane .
Osoby które chcą skorzystać z takiej formy szkolenia proszę o zgłaszanie się do
e-mailem na sp9auv@wp.pl . Ja poinformuję o dacie i godzinie szkolenia
multikonferencyjnego .