Trudne warunki pogodowe. Nadchodzi Ksawery.
    sp6zc pisze:

SP2LIG pisze:

Myślę że media trochę rozdymały działalność rozbrykanego Ksawerego, generalnie z wypowiedzi kolegów wynika że anteny nasze dały sobie radę. Może są koledzy którym szczęście nie dopisało to chętnie poczytamy co uległo i jakim uszkodzeniom oczywiście w celach profilaktycznych.

Zostałem bez anteny choć nie dosłownie.
    Nie wytrzymał rotor. Pierwszego dnia pojawiły się luzy ca 10-15' .
    Drugiego dnia obracało już swobodnie co w efekcie doprowadziło do zerwania feedera.
    Marnej jakości fotki na mojej stronie. Postaram się o lepsze.
    Przygotuję też garść informacji o sile i porywach wiatru z pobytu Ksawerego w naszym rejonie.

Tego typu relacje kolegów miałem na myśli pisząc wyżej stosowny post. Tak jak napisałem wyżej chodził mi tylko o profilaktykę żeby w przyszłości zabezpieczyć się przed szkodą.

Andrzej SP6CC totalnie pospieszył się używając mało precyzyjnego tekstu cyt "Jeszcze Ci mało?" koniec cytatu, wychodząc tym sporo przed szereg.