Literowanie, "brekowanie" i podstawy łączności...
...Wyciągamy karteczki...
  sp2ayc pisze:


  Witam!
  Macieju, jako krótkofalowiec i przyjaciel zwierząt w imieniu hodowców kotów stanowczo protestuję przeciwko uzurpowaniu sobie prawa do ograniczania naszego prawa do używania przemiennika SR2C do wymiany doświadczeń.diabeł Z tego co kiedyś mnie uczono można w sposób kulturalny rozmawiać na wszystkie tematy oprócz polityki i religii, chociaż i takie dyskusje można usłyszeć na pasmach.

-Podkreśliłbym tu słowo KULTULARNY

  sp2ayc pisze:


  Nieprawdą jest, jakoby przemienniki miały służyć wyłącznie do „polepszenia zasięgu dla stacji przenośnych i przewoźnych”. Przemiennik zainstalowany w dobrej lokalizacji (a takim właśnie jest SR2C) może przecież służyć do łączności pomiędzy stacjami, które z różnych względów nie słyszą się bezpośrednio i tym samym przyczyniać się do integracji naszego środowiska.


Nie wyłącznie ale z pierwszeństwem dla w/w stacji mógłby być.


  sp2ayc pisze:


  Przy okazji chciałbym Ci podziękować za reklamę naszego przemiennika na ogólnopolskim forum krótkofalarskim i jednocześnie zaprosić nie tylko do biernego nasłuchiwania dyskusji hodowców kotów, ale do aktywnej pracy przez SR2C. Tematów do rozmów w miłej, przyjacielskiej atmosferze na pewno nie zabraknie.
  Serdecznie pozdrawiam
  Piotr
  SP2AYC


Proszę bardzo, polecam się.


  PRZEJDŹ NA FORUM