Praca dla krótkofalowca - Warszawa
Tym narzekającym na stawkę za godzinę polecam ruszyć cztery litery do najbliższego Urzędu Pracy i zobaczyć jakie to wspaniałe oferty czekają na osoby bez żadnych kwalifikacji.
Zwróćcie uwagę, że ogłoszeniodawca nie wymaga nawet ukończenia szkoły średniej czy durnego prawa jazdy kategorii B.
Jedyne umiejętności jakie są wymagane można nabyć w domowym zaciszu bądź szkole podstawowej..
Na pierwszą pracę dla absolwenta - powiedzmy - technikum czy ogólniaka - który to absolwent nie planuje dalszej edukacji stawka 12zł za godzinę na rękę nie jest niska.
-Marcin-

P.S.
    SQ9MUR pisze:

Rynek pracy sam zweryfikuje czy to dobra oferta, po co się obrzucać błotem. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia: jak ktoś zarabia 20 tyś,a inny 1500 zł to dobra oferta czy zła? ;p

Exactly.