Praca dla krótkofalowca - Warszawa
Pracownik – handlowiec, copywriter, fotograf – centrum Warszawy

W ideale poszukujemy właśnie krótkofalowca - wiele z naszych działań związanych jest i będzie z handlem i produkcją w obszarze elektroniki, techniki wielkiej częstotliwości.

Uprzejmie prosimy przesyłać zgłoszenia na adres:
info@aviarmd.pl

Poszukujemy pracownika na cały etat. Na rynku działamy od wielu już lat. Prowadzimy sklep fizyczny, kilka różnych sklepów internetowych, serwis RTV i kilka innych aktywności – na polu gastronomii, serwisu komputerowego, produkcji elektronicznej.
Dwa przykładowe nasze projekty: http://aviarmd.pl oraz http://twojazdobycz.pl
Poszukujemy osoby, która będzie mogła pracować na etacie, w naszym sklepie w centrum Warszawy – przy Al. Jana Pawła 43a (Pasaż Muranów).
Wymagamy zaangażowania, aktywnej pracy, efektów. Jednocześnie oznajmiamy, że nie jesteśmy bydlakami jakich pełno na rynku pracy. Nie ma u nas całego tego mobbingu jaki można spotkać w licznych firmach i korporacjach. Bliższe są nam ideały ekonomii uczestniczącej jednak aby mogła ona jednak zaistnieć w praktyce potrzebne są odpowiedni ludzie oraz zaangażowanie.
Rozwijamy się cały czas i zamierzamy rozwijać się dalej – jeśli będziesz miała/miał taką chęć – będziesz rozwijać się razem z nami.

Zakres obowiązków:
- Pisanie tekstów na temat oferowanych produktów
- robienie zdjęć
- Obsługa klientów – bezpośrednia oraz telefoniczna
- realizacja wysyłek (mamy umowę z kurierem a poczta jest obok)
- pomoc przy bieżących projektach

Oferujemy:
- 12zł na godzinę
- system dodatkowych premii finansowych związany z aktywnością handlową
- stała praca – działamy od wielu lat na rynku i zamierzamy działać i rozwijać się dalej
- szkolenia z zakresu marketingu, sprzedaży, copywritingu – posiadamy bardzo kompleksową wiedzę w tym zakresie, którą stale przekazujemy naszym pracownikom, wysyłamy pracowników również na szkolenia
- szkolenia z zakresu języka rosyjskiego – znamy go biegle i chętnie nauczamy