Kontrola UKE
    SP2LIG pisze:

Walcz ostro jest o co. Sprawa jest dziecinnie łatwa. Z waszych postów wynika ze urzędnicy w stolicy są niedouczeni albo madam Prezydent żałuje kasiory na szkolenie swoich podwładnych.
    Życzę powodzenia.

Z radością melduję że wywalczyłem. Wykonałem od pierwszego razu skuteczne zgłoszenie zgodnie z POŚ.

Zgłoszenie zrobiłem (złożyłem w 3-ech miejscach) 5.06.2013, do dziś 13.07.2013 nie otrzymałem żadnego listu w tej sprawie.

Arkuszy Dionizego użyłem w roli kalkulatora i nie załączyłem ich do mojego zgłoszenia. Samo zgłoszenie dokonane zostało na formularzu zgodnym z wymaganiami POŚ, a "Analizę" (czyli załącznik do zgłoszenia) zrobiłem wg. własnego wzoru inspirowanego zgłoszeniami jakich dokonują firmy montujące BTS-y (19 stron wraz z rysunkami, planami, danymi anten i kabli, stroną tytułową i spisem treści). Wytworzenie takiego wzoru "analizy" kosztowało mnie trochę pracy, ale mam przekonanie że jest on w pełni zgodny z oczekiwaniami urzędników. Jeśli ktoś chce kopię proszę o sygnał. Jeden z kolegów już skorzystał.