Reanimacja SR7L - potrzebne dwie Motorole GM300 z pasma 2m.
Witam kolegów.

Z racji, że zostałem wytypowany do zamieszczenia ogłoszenia, czynię co następuje.

Łódzki przemiennik pracujący w paśmie 2m potrzebuje bardzo pilnej reanimacji. Obecnie pracuje tam już bardzo wysłużone urządzenie fabryczne Vertex, które zostało dwu krotnie trafione piorunem, ale dzięki Maćkowi SP7TEE, Piotrowi SQ7AYZ i Witkowi SP7WNA jakoś działa do dziś. Nie mniej jednak z dnia na dzień coraz gorzej, a w tej chwili czułość jest na poziomie, który można uznać za stan w jakim powinno się przemiennik wyłączyć.

W związku z tym taka prośba do kolegów, którzy mogli by ewentualnie pomóc w jego przebudowie.

Do istniejącej infrastruktury na SR7L najlepiej nadają się Motorole GM300 ( pasmo 2m ). Jeśli ktoś z kolegów dysponuje takim radiem i nie jest mu ona już do niczego potrzebna, a chciałby pomóc w reanimacji przemiennika to z przyjemnością przyjmiemy takie radio. W sumie potrzebujemy 2 sztuki GM300. Możemy je odkupić za jakieś nie duże pięniążki lub jeśli ktoś będzie miał gest i chciałby takie radio podarować to będzie nam bardzo miło. Oczywiście pokrywamy koszt wysyłek.

Chcemy z kolegami zreanimować ten przemiennik bo znajduje się w bardzo fajnej lokalizacji, a szkoda by było go wyłączyć na amen.

W razie pytań jestem do dyspozycji.
Artur / SQ7OFD
sq7ofd@gmail.com
662 082 566

Przepraszam za to, iż tą samą informację znajdziecie w dziale giełda, ale zależy nam bardzo na rekonstrukcji tego przemiennika. Pozdrawiam.