Uwaga! ITD zagłusza łączność CB 19
Zagłuszarki jak za PRLu.
Dwa tygodnie spędziłem ostatnio z dziećmi nad morzem. Przed sezonem taniej-takie życie. (Darłowo- Darłówko Wschodnie domki Diuna). Zabrałem radyjka. CB było "przy okazji" Icom i Tecsun do nasłuchu "morza" dla mnie super atrakcja bo jestem z Dąbrowy-Górniczej. I moje małe resume. Na Pomorzu CB prawie nie istnieje (nie obraźcie się mieszkańcy!) U siebie w domu nim wyjadę (przedszkole, 2 szkoły wiem jak jechać) tam martwa cisza na 19. Wydaje mi się że to zależy od regionu. Parę razy podobno zdarzył się podobny "incydent" na na DK86 -Katowice-Warszawa (ok Sarnowa) podobno też stali za tym koledzy z ITD. I jakoś też szybko przeszły im te pomysły z głowy. Ktoś to zgłosił i była to masowa akcja. "Koledzy" tfu... z ITD dalej siedzą w okolicach zajazdu leśnego ( siódmy kilometr i potem na Górce Siewierskiej) ale od ponad roku nie było tematu zakłócania kanału 19. Wszystko zależy od kultury i solidarności użytkowników.