Śmiercionośna antena
    sp7fll pisze:

Dla Włochów i pozostałych nacji Eurolandu będzie lepiej jak zaczną z niepokojem spoglądać nie na maszty radiowe a na sterczące wieże minaretów. Operatorzy/użytkownicy tych drugich mogą okazać się być dalece bardziej szkodliwi niż energia WCZ, bez względu na częstotliwość, gęstość pola i rodzaj zastosowanych anten.

A czemu właśnie na wieże minaretów a nie synagog czy kosciołów? Widze że kolega powtarza tu Islamofobie kreowana przez Zydów włąsnie na takich portlach.

Włosi bardzo słusznie protestują, amerykanie niech sobie anteny u siebie lub państwach kolonialnych jak polska. Wysokie częstotliwości oczywiście są bardzo szkodliwe i to nie jest żadna tajemnica... Niektórzy tu widzę próbują sprowadzic temat do żartu, ale to nie tak, ci ludzie bedą musieli tam mieszkać, a system pracuje 24h na dobę... Co innego my krótkofalowcy, mamy mniejsze moce, nadajemy kilka minut na dobę max, no i częstotliwosci są mniejsze.