Anteny - "lud antenowy" nowa sekta
Nwa jednostka chorobowa - antenna steatorrhoea
    SQ9JXT pisze:

SP95094KA pisze:

Anteny znikną i krótkofalowiec pozwolenia nie dostanie na instalację w okolicach gdzie działają sekty antenowe.
      Jakby tak jeszcze mieli okazję wiedzieć jakimi mocami krótkofalowiec dysponuje.Jakby sobie "lud antenowy" uświadomił że krótkofalowcy pracują na częstotliwościach mikrofalowych !
      Już oczami wyobraźni widzę parlamentarzystów którzy w imię dobra "ludu antenowego" wysmażają akt prawny zabraniający instalacji anten na terenach zabudowanych
      Ile nowych rencistów powstanie - upośledzonych promieniowaniem z anten wszelakich
      Pozostanie wynająć, kupić ziemię. I na swej ziemi poza zasiegiem zroku "ludu antenowego" między drzewami rozwiesić druciarnię

Obym sie mylił wieszcząc koniec anten na dachach bloków itp

Jednak ja myślę, że dożyjemy czasów, że ostatecznie zostanie potwierdzony negatywny wpływ pola w.cz. na organizmy żywe i zaczną się działania zmierzające do likwidacji instalacji antenowych na obszarach zamieszkanych przez ludzi, tzn. tak się zmieni normy na pola EM, że żadnej anteny nadawczej nikt nie postawi.
    Jednak cywilizacja musi do takich sytuacji dojrzeć dopiero. W każdym razie, trudno jest udowodnić dzisiaj zarówno, że jest to szkodliwe jak i zupełnie nieszkodliwe.
    Pozdrawiam!

a jak trudno udowodnic ze nie szkodzi ( ha ha ha ha) to na pewno bardzo szkodzi.

Juz teraz maniacy dojrzewaja do wniosku ze fale 50 Hz szkodza czlowiekowi,glownie na glowe - jak Lud w wiekszosci dojrzeje to zlikwiduja produkcje/dystrybucja energii elektrycznej. Na szczescie nie dozyje czasow gdy ekoterroryzm zniszczy swiat a nieliczni co przezyja wroca na drzewa