SPFF propozycja nowego regulaminu
  sp6opz pisze:

  Witam.
  Tak czytam i zastanawiam się po co to bicie ,dawno ubitej piany.
  A może by tak stworzyć równoległy program (niezależny) do SPFF - SQFF !?
  Skumulować wszystkie podmioty począwszy od Parków Narodowych , krajobrazowych i rezerwatów po inne podmioty .
  Nadać numer od 1 - ..... i problem zniknie.
  Potwierdzać to w/g istniejących i dawno przyjętych zasad.
  Tak zrobili na Ukrainie gdzie są URFF i UTFF .... kolejność nadało wiele państw tyle tylko ,że aktywowane są obiekty na których się w danej chwili znajduje nadawca - nie sugerować się aktualną ilością podawaną w wykazach.Nie trzeba się też awizować i robić GPS'owskich map.
  To wymysł kręgu "nawiedzonych" działaczy.
  Dyskusja z kręgiem "nawiedzonych" jest bezcelowa - oni są jedyną słuszną linią i według ich muzyki musicie tańczyć. Ostatnio próbowałem zrobić qso ze stacją "wiodącą ?" gdzie operatorem był FAP.Jak myślicie udało się?
  Nie bo jestem u niego na cenzurowanym - mam inny pogląd. Dla mnie ma to być przyjemność a nie nakaz.W dalszym ciągu pracuję z miejsc dla mnie atrakcyjnych ale na swoich zasadach.Z każdego miejsca mam też inną,indywidualną kartę qsl.Karty wysyłam w 100%. Logi przestałem bo nie widzę potrzeby a ponadto zablokowano mnie na wszystkich portalach SPFF.Info na qrz.com.
  Pozdrawiam.

Popieram taką działalność to ma być przyjemność nie obowiązek wyjeżdżam gdzieś w teren to mogę nie muszę podać co to za SPFF i to moja i tylko moja sprawa.


  PRZEJDŹ NA FORUM