Anteny - "lud antenowy" nowa sekta
Nwa jednostka chorobowa - antenna steatorrhoea
    SP2LIG pisze:

Na wynajmie terenu pod BTS'y jest zarobek całkiem niezły, natomiast wynajem mieszkań a szczególnie studentom to jest pomyłka. Czynsz minus wieczne remonty po studentach to skórka nie warta wyprawki.

Przepraszam, że tak odbiegnę od tematu. Wiele mieszkań już wynajmowałem i umowa była zawsze jedna, jest zadatek w wysokości kwoty wynajmu który na koniec wynajmu jest zwracany przy założeniu, że mieszkanie jest w nie gorszym stanie niż w momencie wynajęcia. Dlatego zawsze warto (z pozycji studenta) przepatrzeć każdy róg domu/mieszkania i spisać wszystko co jest nie tak. Nawet jak szyba ma delikatne pęknięcie to się to notuje. Grunt to dobra umowa a nie wynajem "na gębę" bo wtedy jest się stratnym tak jak kolega pisze.