Anteny - "lud antenowy" nowa sekta
Nwa jednostka chorobowa - antenna steatorrhoea
sp8rht...nie zabieraj głosu jak nie jesteś w temacie...SZKODLIWE....odcisnęło się dobrze na moim zdrowiu.....mikrofale....ale jest grupa ludzi wydawało by się że inteligentni a idą w zaparte.... a głupota przez nich pisana żeby miała skrzydełka była by skowronkiem.
Doczytaj ze zrozumieniem co napisał kol sp3suz...napisał tylko prawdę ...z ekipy co zaczynała z mikrofalami zostało się nas dwóch reszta odeszła na choroby nowotworowe do lepszego świata ????....dlatego ze stosunkowo wcześnie wypięliśmy się na pieniądze i prestiż zawodowy kosztem zdrowia.
Jak koleżeństwo potraktowało moje uwagi na temat anten magnetycznych...co nie który się ciszy taką anteną a demoluje zdrowie swojej rodziny a najbardziej dzieci..szczególnie gdy żona w ciąży....proszę dotrzeć do materiałów z badań które noszą napis..poufne....