Anteny - "lud antenowy" nowa sekta
Nwa jednostka chorobowa - antenna steatorrhoea
    SP95094KA pisze:

Mnie jako SWL nie interesuje jakiś zespół anten gdzieś na dachu czy wieży
    Mnie interesują raczej sygnały które pochodzą z daleka i bardzo daleka. No te bliższe dla mnie też są ważne
    Mój problem polega na czym innym
    Jest prawie niemożliwe do wytłumaczenia po co mi coraz to nowsze anteny. Coraz bardziej fikuśne w rozumieniu "ludu antenowego" te anteny
    Nie ma takiej możliwości aby przekonać że takie zarąbiaste anteny nie są przyczyną chorób, bo te anteny na pewno cosik promieniują.

Lekarz u pewnej kobiety stwierdził vaginismus i kiedy powiedziała że sąsiad ma patyki anten do nieba. To lekarz przytaknął że u niej vaginismus może być spowodowany naogladaniem sie codziennie tych sterczacych patyków do nieba sic

Reasumując
    SWL też ma przerąbane jak chce trochę wyczynowo popracować. Bo bez dobrych anten sie nie obejdzie. Wytłumaczenie nawet krótkofalowcom iz SWL to takie zwierzę co nie nadaje, nie emituje zadnych sygnałów, jest conajmniej dziwakiem
    Dla "ludu antenowego" nie ma wytłumaczenia SWL, nasłuchowiec. Ma anteny - nadaje i szlus