EmiTel Operatorzy stacji bezobsługowych. Pilne .
Tak, dobrze. A na rok jakieś ćwierć miliona złotych. No szkoda szkoda, ale z drugiej strony argument w postaci "mieliśmy do tej pory za darmo" nie jest żadnym argumentem w negocjacjach. W sumie i tak cud, że Emitel robił nam łaskę aż po dziś dzień. Trzeba by zrobić listę strategicznych obiektów które mają być finansowane przez PZK a los reszty będzie chyba smutny :/

Nie tak dawmo temu zastanawialiśmy się nad montażem jakiegoś RPT na Połoninie Wetlińskiej. Poczyniliśmy nawet jakieś wstępne kroki ku temu. Problem jest taki, że Lutek Pińczuk opuszcza Puchatka i dalsze losy schroniska również są nieznane :/ Wetlińska była by dobrym miejscem do przeniesienia SR8T. Kanałów się nazwalnia to nie będzie problemu z nachodzeniem, a z tego co pamiętam miesięczne koszty paliwa z agregatu na Wetlińskiej były by dla nas dużo mniejsze niż to co chce Emitel...