sprzęt pozyskany przez PZK
    sp8mrd pisze:

Nie jest zainteresowany żadnym Star-em z R140, ale jest zainteresowany podkręcaniem tematu, wspieraniem pisania bzdur.
    Tak jakby Andy nie wiedział, że te auta są szeroko wykorzystywane do reklamy PZK poprzez kluby SP3POW, SP7KED, SP9KKM i inne. Tak jakby był na spotkaniu ŁOŚ i nie widział tego, nie czytał artykułów o szkoleniu na R-140 dzieci i młodzieży na obozach, wyjazdach terenowych, spotkaniach (np. w Głobikowej), itp.

Ja Cię Piotruś konsekwentnie namawiam abyś nie próbował mnie wciągać
w wymianę uszczypliwości personalnych, tylko skupił się na zagadnieniach merytorycznych.

I napisał np. w odpowiedzi na moje pytanie: po co komu w PZK HONKERy, jak sobie wyobrażasz
zastosowanie tychże HONKERÓW do szkolenia dzieci i młodzieży na obozach,wyjazdach terenowych,
spotkaniach, na ŁOŚiu, w czasie Polnego Dnia czy przez SN0HQ.
Albo tez napisał jak są wykorzystywane pozostałe samochody i R140.
Abyś dodał też, co się stało z samochodami których odbiorcy zostawili sobie tylko R140
i jak to się ma do obowiązującego prawa.
A uszczypliwości personalne zostawmy sobie np. do spotkania na ŁOŚiu.

Andrzej sp9eno