sprzęt pozyskany przez PZK
    SP9JPA pisze:

Koledzy,
    Pan Andrzej Chałubiec czynnie uczestniczył i uczestniczy (ponieważ swojej tajnej listy nie zamknął) w dwutorowym działaniu Związku. Jednak na tym forum pan Andrzej Chałubiec pisze dziś zupełnie co innego. Czyżby pan Chałubiec wreszcie zrozumiał, o co chodzi mnie i wielu innym członkom PZK, ale dopiero teraz, gdy sam został odcięty od "centralnego" źródła informacji PZK? Oby to była Jego trwała przemiana moralna!

Pobożne życzenia, które w przypadku Andrzeja nie są realne do spełnienia.
Myślałem, że po opublikowaniu w "Świat Radio" tego artykułu:
obnażającego zachowania Andrzeja i kompromitujące Go, wreszcie powstrzyma się od pisania dalszych gniotów.
Niestety na długo nie wytrzymał czego dowodem jest ten wątek i choćby ostatni list z tekstem:
    sp9eno pisze:

(...)Moim zdaniem więcej szkodzą organizacji Ci, którzy generują takie niejasne sytuacji niż Ci,którzy domagają się wyjaśnienia niejasności.
    Andrzej sp9eno
Lista dyskusyjna ZG PZK zwana "listą ENO" ma się dobrze i nadal prym na niej wiedzie płodny pisarsko Andrzej.
Jak wieści ustne głoszą jako admin bawi sie w uświadamianie Prezydium i ZG PZK w temacie sprzętowym,dzielnie broni tamże Zbyszka UNQ i wspiera Go osobiście innymi drogami, więc nic dziwnego, że i tu musiał zabrać podobny głos.
    sp9eno pisze:

(...)
    Nie jestem zainteresowany żadnym Star-em z R140, ani tez żadnym Honkerem.
    Ale chciałbym aby w stosownym miejscu była dostępna informacja jak miały
    być rozdysponowywane Honkery. I po jaką cholerę nam były potrzebne te Honkery, do robienia łączności,do wożenia tyłka PZKowskich VIPów czy też może do wożenia kart QSL.
    Być może jest jakieś rozsądne zastosowanie tych maszyn ale ja o tym nie wiem a chciałbym.
    (...)
    Bo PZK jest organizacją mającą ułatwiać swoim członkom zabawę w krótkofalarstwo a nie
    od pośrednictwa w wyłudzaniu od armii sprzętu wojskowego.
Nie jest zainteresowany żadnym Star-em z R140, ale jest zainteresowany podkręcaniem tematu, wspieraniem pisania bzdur.
Tak jakby Andy nie wiedział, że te auta są szeroko wykorzystywane do reklamy PZK poprzez kluby SP3POW, SP7KED, SP8KKM i inne. Tak jakby był na spotkaniu ŁOŚ i nie widział tego, nie czytał artykułów o szkoleniu na R-140 dzieci i młodzieży na obozach, wyjazdach terenowych, spotkaniach (np. w Głobikowej), itp.
Ogólny brak wiedza wszechwiedzącego admian LD ZG PZK czy też kolejna manipulacja?
Warto dodać, że posiadacze Star z R-140 sami ponoszą wszelkie koszty napraw i eksploatacji.
Są dumni z posiadania tych aut i nie narzekają jak autor takich bzdurnych tekstów, który obraża ich.