sprzęt pozyskany przez PZK
Odpowiem krótko: zniknęło coś co stanowiło własność całego społeczeństwa należącego do PZK. Jeżeli dla Kolegów nie jest ważne za ile to gratuluje głębokich morale.
Jeżeli szkodzę PZK to wystąpcie do ZG i o wykreślenie mnie z listy członków!

Dla czego wałkuję? bo nie podoba mi się nabijanie prywatnej kiesy kosztem innych kolegów. Cały sprzęt mógł iść na przemienniki lub dla kolegów którzy zaczynają nasze hobby. Poszukajcie w archiwum All.... kto wystawiał ten sprzęt i na czyje konto wpływały pieniądze. Nie wiem za ile musiało by zniknąć sprzętu aby dla Was była to znaczna szkoda.

Co do towarzystwa na forum SP9PDG nikt nie musi tam wchodzić i czytać co tam jest napisane. Jeżeli wchodzisz to szanuj zdanie innych.

Zapewne kilku z Was ucieszyło się, że temat był zamknięty i nikt nie pisał, niestety obiecałem podać wykaz sprzętu i to zrobię.

Przemku - bardzo proszę zamknij temat bo tutaj już nic się nie zmieni.