sprzęt pozyskany przez PZK
Zbyszku SP9UNQ
Nadal nie rozumiem czemu wałkujesz ten temat?
Ktoś Ciebie prosił o to, bawisz się w detektywa?

Robisz to na forum swojego klubu SP9PDG w towarzystwie gwiazdorskiego duetu AKI&OUJ, który znów kompromituje się po wyrzuceniu z wielu innych miejsc za podobnie naganne wpisy. Dodatkowo upubliczniłeś temat na blogu SP9PDG i tutaj.
Po co taka akcja? Chcesz kogoś ukarać, poniżyć, odnieść sukces osobisty?
Podałeś kolejne informacje, które już tylko do trzech zawężają grono rzekomych "podejrzanych" porównując z Twoim pierwszym wpisem zawierającym długą listę winowajców.
Z tego, co napisał Ci Andrzej SP8LBK wynikać może, że to są pomówienia i te trzy wymienione przez Ciebie podmioty nie muszą z niczego się przed Tobą tłumaczyć, a tym bardziej robić tego publicznie.

Po co więc cała ta pisanina i szkodzenie PZK?
Nikt trzeźwo myślący nie ma pewnie wątpliwości, że przez takie Twoje działanie na sprzęt z MON, MSW, Policji itp. PZK liczyć już raczej nie może.

Rozumiem, że Twój klub nie dostał R-140 i masz o to żal, ale nie Ty jeden, a przyczyny niekoniecznie leżą po stronie władz PZK.
Dla mnie nie jest to wystarczający powód, by pisać pisma do urzędów i upubliczniać wewnętrzne sprawy jak się obecnie okazuje dwóch OT PZK i jednego klubu? Jesteś członkiem PZK i mógłbyś sprawy najpierw dokładnie sprawdzić i załatwić przez kontakt z władzami PZK przez swój Zarząd OT nr 06 PZK.
W efekcie własnych pseudosensacyjnych działań, które pewnie zakończą się tym, że niczego niezgodnego z prawem nikomu nie udowodnisz, wykażesz własne błędy w rozumowaniu i publicznym działaniu.
Czy to chciałeś, chcesz osiągnąć?

Na koniec zacytuję Twoje własne zdanie napisane powyżej:
"Tak więc należy się zastanowić kto większą szkodę czyni naszemu Związkowi ( PZK ) ja czy też osoby które pozyskany sprzęt spieniężyły za znacznie niższą kwotę niż on był wart w chwili przekazania."
Można już teraz zapytać ilu Kolegom swoimi pomówieniami zaszkodziłeś na opinii i zdrowiu dla własnej satysfakcji upubliczniając informacje, które są nadal tylko Twoimi podejrzeniami?
I po co to wszystko?

PS Próbowałem w korespondencji prywatnej ze Zbyszkiem wyjaśnić pewne sprawy, ale bez skutku.