Taki kwiatek na DX Summit
SP9MAV pewnie przez wielkie uczucie sentymentu wybrał wpisy dokonane na Dx summit dot mojego znaku.Takich chorych wpisów jest o wiele więcej dotyczących znaków innych kolegów również.
Człowiek który używa znaku SP0SWL(fałszywy) i SP2SWL(prawdziwy,koleżanka właścicielka tego znaku nie ma nic wspólnego z tymi wpisami)jest już znany z nazwiska i adresu.Danych jego nie ujawniam ponieważ sprawa została przekazana do policji i prokuratury.Dopiero po zakończenia czynności przez w/w czynniki podam oficjalnie jego dane tu na forum.Zostanie również zamieszczony w ŚR stosowny artykuł dot szkodliwej działalności tego gościa dla krótkofalarstwa polskiego.Umieszczając w miejscu ogólniedostępnym dla krótkofalowców całego świata podobnego typu idiotyzmy szkodzi się generalnie nie danemu delikwentowi tylko psuje się opinie całemu krótkofalarstwu polskiemu.Na co nie powinno być zgody i akceptacji ogółu towarzystwa.
Message removed,w tych miejscach były obraźliwe zwroty które usunął Admin Dx clastra.
SQ8IFG,który również dokonał obraźliwego wpisu został już oficjalnie postawiony do pionu.Zostałem oficjalnie przeproszony przez Prezesa OT którego SQ8IFG jest członkiem.