Instalacja dodatkowej anteny odbiorczej na SR7V
oraz wymiana kabli i konserwacja instalacji
To może od razu wyznacz termin wprowadzenia definitywnie CTCSS'a żeby później nie było głosów że nikt nie wiedział. Według mnie im szybciej tym lepiej. Co do otwierania sie przemiennika na pewno nie jest nic takiego zaprogramowane - nie ma takiej opcji bardzo szczęśliwy Wystarczyło odpiąć antenę odbiorczą i sprawdzić czy się załącza samoczynnie.

Rozumiem że po prostu zmieniłeś kanał na ten zaprogramowany bez CTCSS tak wiec zmieniają sie tylko parametry kanału a nie całego urządzenia - dokładniej - zdjęta jest blokada CTCSS na odbiorniku. Parametry urządzenia stosują sie nadrzędnie do zaprogramowanych kanałów. Poniżej załączam link do zrzutu ekranów z zaprogramowanych kanałów:

http://galeria.qrz.pl/pzk/inne/ustawienia_kanalow.jpg

Pawełku wracając do waszej wczorajszej dyskusji na przemienniku wszyscy powołują się na modną w tym sezonie demokracje co oznacza że 51 % ustala co jest dobre dla ogółu. Wczoraj wspomniałeś że jest około 10 - 15 % osób pozbawionych możliwości korzystania z przemiennika w takim przypadku nie ma mowy o demokracji gdyż dostosowujemy się do woli i potrzeb mniejszości. Nie wszyscy głosowali na PO a jednak wszyscy musimy płacić podatki bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM