Szukam krótkofalowców z Pruszkowa
    TYTodawca pisze:

Witam
    Chciałbym założyć w Pruszkowie / woj. mazowieckie / - "klub młodego krótkofalowca", jednym słowem takie coś, co będzie edukowało zainteresowaną młodzież w wieku gimnazjum +.
    Szukam kilku osób mogących poświęcić 2 - 3 godziny w tygodniu na przekazanie wiedzy i lubiącą pracę z dziećmi i młodzieżą. Organizacja / lokal i sprzęt / nie stanowi problemu, lub raczej to mój problem. Potrzebne są chęci osób aktywnych.
    Wiem, że w Pruszkowie jest SP5KMB... ale zero aktywności. Siedziba w domu starców i nikogo tam nie ma !!
    Chyba dobre miejsce wybrali!!
    Może jednak znajdą się chętni do przekazania wiedzy zaszczepienia bakcyla młodym !!!!

zakręcony ...chyba zły początek...i jeszcze ta anonimowość (domysły po głowie chodzą - kto to??)
hmmm...nie wróży sukcesu
...wierz mi...chciałbym się mylić
...pamiętam czasy, gdy w Pruszkowie, aktywnie działały dwa kluby krótkofalarskie...

zakręcony ooojj...to se newrati