COMMUNIQUE radio prośba o pomoc
jestem całkowicie zielony proszę o wyrozumiałość
zrobię to w następnym tygodniu jak tylko dotrze do mnie do domu, póki co jest w drodze i chciałem się dowiedzieć czy ktoś może miał doczynienia/ widział kiedyś te radia itd.
a zamiast tego dostałem zjeb... że będę zatruwał wodę, nadawał nielegalnie itd.
Pisałem że jestem zielony w tym temacie myślałem że trafiłem na okazję i je zakupiłem, nie chciałem już małego radyjka plastik/szajs miałem kiedyś jakąś motorolle własnie z takich i jak odległość wynosiła 200m to więcej było szumu niż czegoś co można zrozumieć a o komunikacji z odległości 1km nawet nie miałem co marzyć, dałem je dzieciom jako zabawki a za ich komplet dałem prawie 300zł, dlatego chciałem kupić coś co bardziej przypomina krótkofalówki niż zabawki dla dzieci.
Proszę o wyrozumiałość bo człowiek uczy się całe życie ja napewno wiem tyle o krótkofalówkach co wy o rekonstrukcji historycznej dlatego zarejestrowałem się tu na forum i poprosiłem o pomoc zgłaszając się o nią właśnie do ekspertów.
Niebawem prześlę więcej danych.
P.s wyczytałem na forum że radyjka można przerobić tak by nadawały na "lagalnych" częstotliwościach więc może to będzie rozwiązanie jeśli się da, wiem zaraz powiecie koszta itd nie opłaca się lepiej kupić nowe, to złom itd ale ja jestem człowiekiem który lubi sobie komplikować życie i nie idzie po najprostszej drodze i prawie zawsze stara się doprowadzić do końca to co zaczął choć czasem z marnym skutkiem wesoły