Piotr SP2JMR w PR I Polskiego Radia !
Andrzeju SP9ENO podobno rodem z SP8!
Miałem nadzieję, że gdy nie odpowiem na Twoje zaczepki z poprzednich wpisów, to będziesz umiał nie zaczepiać ponownie. Niestety myliłem się.
Odpowiem cytując prawie dokładnie Twój wpis:
„Obrzucasz ciągle i przy prawie każdej okazji Piotra SP2JMR POKŁADAMI ANTYPATII!
Ja uważam, że to jest dla Piotra szkodliwe. Ale skoro On to akceptuje to ja też.
Choć na dłuższą metę jest to zwyczajnie niesmaczne.

Jeśli zaś chodzi o mnie, to prosiłem Cię kiedyś abyś zaniechał prób złośliwego
podszczypywania mnie, bo to prowadzi donikąd.
Nie zamierzam się z Tobą obrzucać błotkiem.
Fajnie jest na tym forum powalczyć na argumenty merytoryczne a nie ideologiczne i demagogiczne.
A bazowanie głównie na antypatii jest obrzydliwe.”

Piotr SP2JMR tym różni się od Ciebie, że nie bawi się Twoim kosztem na forach, nie traci czasu na pisanie tysięcy wpisów. Jako Prezes PZK, a obecnie wiceprezes jest człowiekiem czynu.
Większość z nas wie, że: ”nie popełnia błędów tylko ten kto nic nie robi”.
Twoja działalność, to głównie teoretyzowanie, dostrzeganie w prawie wszystkim niepowodzeń, klęsk, katastrof i od lat upadku PZK. Dla mnie jest to już nudne, przykre, rzadko śmieszne.

Pilnuj proszę siebie zamiast czepiać się innych. Bądź bardziej powściągliwy w tym, co od lat piszesz tu i na wielu forach czy listach dyskusyjnych. Tylko w tym wątku wyraziłeś kilka razy swą niechęć do Piotra. Zauważ, że nie Ty byłeś w audycji PR1 tylko Piotr. A szkoda - byłaby okazja wykazać się w praktyce teorią, którą tu napisałeś i dostać odpowiedź zwrotną od słuchaczy. aniołek

Niby mimochodem, wspomniałeś o wywiadzie z Piotrem w „Świat Radio”. Zapomniałeś, że Twoja odpowiedź na ten wywiad, a nie wywiad z Tobą (czemu nie z Tobą?), opublikowana w listach do „ŚR”, to kolejny wyraz dbania o własną popularność (wspiera Ciebie w tym Arek popularyzując na innych forach link do strony OT50 z Twoim listem).
List ten dla mnie jest wyrazem znanej od lat demagogii, obrażaniem Kolegów i próby dyskwalifikowania tych, którzy myślą inaczej mając do tego naturalne prawo. To oni przez lata aktywnie poświęcają swój czas pracując dla PZK. Robią to lepiej lub gorzej będąc nadal czynnymi na pasmach krótkofalowcami i m.in. dlatego są zapraszani nie na fora tylko do audycji radiowych, telewizyjnych, wywiadów itp.
Co masz ze swojej strony do zaoferowania? Głównie działalność pisarską, gdyż kochasz pisać, pisać, pisać. Wykazywać się swoją krytyczną, a częściej krytykancką, niekonstruktywną teorią o uzdrowieniu PZK. Kiedyś ta oryginalna błyskotliwość na forach podobała mi się, ale czas pokazuje, że to do niczego dobrego nie prowadzi.
Z czasem język wpisów stał się obraźliwy i szkodliwy - dzieląc a nie jednocząc.

Jeden z Kolegów napisał mi kiedyś: „Wpisy ENO niczym mnie już nie zaskoczą i mam je w nosie.” zdziwiony
To chyba słuszna recepta na dystans do obfitości Twych różnorakich wpisów.
Szkoda, że krótkofalarstwo czyli nawiązywanie łączności przez radio zamieniłeś na nawiązywanie kontaktów gwiazdorskich przez fora. Latka lecą, garb od siedzenia rośnie i warto pomyśleć o zmianach… aniołek
Bez urazy Andrzeju, bądź słoneczny i bardziej życzliwy.

Przepraszam, tyle w ramach odpowiedzi na forową twórczość ENO adresowaną wprost do mnie, przy okazji tematu wywiadów z Piotrem SP2JMR.płacze
Pozdrawiam serdecznie z pięknego Podkarpacia, z trwających jeszcze ferii szkolnych. bardzo szczęśliwy