Kenwood TH-F7E
Jak to radio się sprawuje naprawdę?
    sp3cad pisze:

SQ9KFW pisze:

Po co komu domofon, jak można przelecieć po schodach i zobaczyć, kto tam kołacze.

Bo można szybko się dowiedzieć, kto kołacze.

Po to właśnie chcę podłączyć radio do kompa - aby szybciej go oprogramować nie tracąc czasu na mozolne ustawianie pozycji po pozycji bezpośrednio w radiu.

sp3cad pisze:

SQ9KFW pisze:

Nie masz konstruktywnej odpowiedzi na pytanie, to nie zajmuj miejsca i czasu innym zaśmiecając forum swoją filozofią. Od tego są blogi, można sobie taki założyć i pisać co się podoba. Z sensem, lub bez.

A jeśli szkoda Ci pieniędzy, lub metoda ta nie zadziała, to pozostaje ci programować sposobem, który wyżej podałem. Pozdrawiam!!!

Problem w tym, że mam taki kabelek i oprogramowanie (o czym pisałem w moim pierwszym poście zawierającym pytanie), który bez problemu działa pod Windowsem Vista, a niestety nie chce działać pod Windowsem 8. Nie chodzi więc o to, czy szkoda mi pieniędzy, czy też nie.
Proszę Cię Szanowny Kolego: czytaj ze zrozumieniem. Warto też czasem wrócić kilka postów wstecz, aby przypomnieć sobie o czym była mowa. Szczególnie wtedy, gdy pamięć zawodzi.

Przypomnę zatem: nie pytałem o to, czy warto podłączać TH-F7 do kompa, ale czy ktoś podłączał TH-F7 do kompa z Windowsem 8 celem jego oprogramowania? Jeśli o to pytam (dosyć precyzyjnie), to znaczy, że mam potrzebę podłączenia TH-F7 do kompa z W8. Chciałbym mieć soft do programowania trx-ów na jednym laptopie, a nie na dwóch. Tym bardziej, że ten z W8 jest mniejszy i lżejszy, przez co bardziej poręczny.

Koledze SP3CAD dziękuję już za jego "rady". Niestety nie wniosły niczego do rozwiązania problemu. Chętnie natomiast przeczytam coś sensownego i na temat napisanego przez innych Użytkowników tego forum, którzy mają jakieś doświadczenia ściśle związane z moim pytaniem.