Zliczanie postów - off
Spamerom i nabijaczom stanowcze NIE!
    SP95094KA pisze:

Za przeproszeniem

Gdybym napisał że słucham stacji pracujących emisją CW, na początku pasma 21 MHz i słyszałem np
    RU9WZ, UA9XZ, R8TR, ZB2CW
    Na początku psma 28 MHz słyszałem 7Q7BP, 9K2/SP4r Andrzeja
    Tobyście głowami pokiwali. I dalej jajka ubijali
    A tak jedni dyndają na kablach od kompa, inni za sądem na trzepaku. A ja sobie dyndam jak z tego wiersza
    Cymbał bimbał, wlazł na dach
    Cymbał bimbał z dachu spadł
    A tak będziecie mieli o czym do nastepnycj Świąt Bozego Narodzenia o czym gadac i pekac ze śmiechu jak to SP95094KA wynalał okreslenie "dyndają"
    Dyndajcie dalej.
    A ja kiedy nie cierpię to radia słucham