Maszt na korbę
Awaria
    sp3sul pisze:

Odwołuję zainteresowanego do lektury. Chociażby szkolnego podręcznika "Części maszyn",Mechanika techniczna" czy "Poradnik inżyniera mechanika". Tam panie mechanik okrętowy,znajdziesz brakujące fragmenty swojej wiedzy na ten temat. Jajecznicą - przepraszam - plasteliną robisz odcisk do pomiaru gwintu drobnozwojowego,nie wiesz nic na temat regeneracji kół i przekładni zębatych i jeszcze wiele innych tematów-których nie przytoczę - w których starasz się "być widoczny",jako wszystkowiedzący. A nie sądzisz,że może kogoś krzywdzisz,wprowadzasz w błąd tymi swoimi głupotami? Temat spawalnictwa - zbyt mierny jesteś do tej dyskusji. SP3SUL.

Mam pytanie ....czy prawie każdy temat poruszony na tym forum musi wyzwalać tyle agresji ?
Po co te uszczypliwości , jak ktoś chce doradzić to robi to w dobrej wierze, a nie po to żeby komuś zaszkodzić , przydało by się trochę więcej pokory Panowie.
Pozdrowienia SQ6OU Rysiek