Skedy na CW
Mały pomysł
    MI6OAC pisze:

Zeby zakonzyc sprawe ostatnie slow kilka.

Jak nie raz pisalem nie mam licencji pozwalajacej na prace z EI - nic zatem nie stalo na przeszkodzia aby napisac ze poki takiej licencji nie dostane nie umawiam sie na zadne lacznosci. Co za cel by mi przyswiecal zeby przyjac zaproszenie do QSO a potem nie chciec tego QSO przeprowadzic? Byla okazja zeby popracowac krotki czas z MI, wiec zaproszenie przyjalem, dla mnie malo komfortowo, bo nie dosc ze z auta, to jeszcze cw. Czemu mialbym 'nie chciec' tej laczosci zrobic? Nie wiem.. za krotko pewnie to hobby mnie interesuje. nie znam jeszcze wszystkich sztuczek i calej jedynie slusznej metodologii 'szkolenia'. Nie wiem czemu mialbym zamieszczac nagranie ktore mialoby mnie obciazac, a moze taki jestem przebiegly ze wlasnie dlatego to zamiescilem... umowione byly dwie zestotliwosci, na zadnej nikt mi nie odpowiedzial, wczoraj troche zal mi bylo, bo jeszcze mialem zludzenia, dzis juz ich nie mam.

Koniec tematu.
    Nauke odebralem, wnioski wyciagnalem.

Jacek

nie o naukę chodziło
...mnie naprawdę zależało na 2I...muszę poczekać...trudno

Do dziś nie mam MI1, MI2, itd ...nooo, MI0 mam

sam zbudowałeś sobie teorię spiskową

na pocieszenie przypomnę stare polskie powiedzenie...kij, zawsze ma dwa końce

OK. historia

ja...już nie pamiętam...a TY??

Andrzej