Konferencja
    "SP9JPA" pisze:

SQ6NDM, bezimienny: "Od kogo taka propozycja wyszła?"
    Od przedstawicieli PZK.

Czy taki bezimienny to nie wiem, moje dane są dostępne na QRZ, na przyszłość, Szymon mam na imię.
Wracając do sprawy to czegoś nie rozumiem. Piszesz, że takie rozwiązanie jest niebezpieczne i na pewno masz dużo racji. A PZK sam sobie, a raczej Nam strzela w kolano. Pisząc prościej szkodzi nam i ma Nas gdzieś. A przecież jest to organizacja, która zrzesza krótkofalowców. Pisząc PZK mam na myśli główny zarząd. Wiele razy było pisane o tym, że PZK szkodzi. Należałem kiedyś do PZK, chyba z rok czasu. Należałem dla obsługi kart QSL. A w świetle tego, że taka propozycja wyszła od PZK to oferowane przez tą organizację ubezpieczenie instalacji antenowych i pomoc prawna w kwestii montażu tych instalacji jest niczym.
Pewnie wywołam burzę itp. (miało nie być tematów o PZK na tym forum), ale widzę tu analogię do PZPN-u. Główna władza sobie, a piłka w Polsce jaka jest to każdy widzi. PZK sobie, a My pozostawieni jesteśmy na pastwę losu. Przykład, prawo antenowe i jesteśmy w jednym worku z komercyjnymi nadawcami. Ale co ja tam wiem, przecież mam mały rozumek i się nie znam.

A na stronie PZK: http://www.pzk.org.pl/news.php?readmore=2604

"SP7CBG" pisze:

Do zobaczenia podczas konferencji, liczę na Wasz liczny udział.

Liczny udział abyśmy teraz prostowali i tłumaczyli to co PZK sobie wymyśliło na "tajnych forach". Czuje się oszukiwany.