IC-7600
Pytanie do użytkowników tego modelu
Witam
Czytam tak i czytam i dochodzę do wniosku że najlepiej niech zainteresowany zadzwoni to mu opowiem o zaletach Icom 7600
Mam do dyspozycji na co dzień Ft-1000 zarówno MP jak i D ,Field, Mark V jak i K3 z pełnym wyposażeniem, FT-2000 jak i FT-950 Kenwood 850 jak i 590 .
Wszystko jedno ,z którego bym nie nadawał ,jak chcę jeździć szybko jadę na 7600. Mam to szczęście nadawać na jednych z najlepszych anten w EUROPIE - park antenowy SP3KEY ( praktycznie nadawanie w 3 kierunkach jednocześnie - słuchanie w pełnej możliwej obsadzie) więc temat anten zostawmy.
Nie wolno mieszać zagadnień pracy radia w konteście z praca w robieniu DX'a Podłącz do K3 3 różne anteny i zmiksuj sygnał - poznasz co to endorfiny jęzor ale spróbuj popracować w poważnych zawodach na K3 na SSB - daję 10 godzin i znienawidzisz radio i zawody pan zielony
Nie znam lepiej działającego NOTCH'a w połączeniu z NR niż w Icom 7600 ( oczywiście z nowym softem) ale to rzeczywiście trzeba zadać sobie pytanie do czego ma Ci służyć to radio i co chcesz do niego " zapiąć" ?
Żeby była jasność Icom 7600 używam od ponad 2 lat i jest to dla mnie przyjemność i mimo że mam dużo innych zabawek to ,jak się bawię wyczynowo korzystam z niego ( 7600)
Zdaję sobie sprawę, że jest parę minusów tego radia ,ale tu wchodzi w grę również subiektywne odczucie i przyzwyczajenie ucha do urządzenia. Osobiście zmienię na 7700 z uwagi na wnętrze żywcem wzięte z 7800 - marzył by się ów 7800 ale to już lekka przesada dać w najlepszym razie 35000 zł za radio.
Po bardziej wyczerpujące info zapraszam na priv lub via telefon wesoły
Tak na marginesie to FT-950 jest namiastką FT-2000 porównanie do FT-9000DX jest delikatnie mówiąc niestosowne lol
Jak ktoś tu już wspomniał jest jeszcze aspekt Twojego dobrego samopoczucia przy urządzeniu - wszystko sprowadza się do pytania co chcesz z tym radiem robić . Jak chcesz się tylko pobawić i podyskutować na 80 - ce to każde, którego nie zepchniesz przy włączaniu VOX'a ze stolika będzie Ci pasowało kwestia tylko kasy !taki dziwny


  PRZEJDŹ NA FORUM