Ciągłe awarie drajwerów w TS-2000
i skończyły się pomysły
SQ9KEJ- piszesz nieprawdę bo jak masz dobry zasilacz z szybkim bezpiecznikiem elektronicznym tranzystorów nie uszkodzisz!!!! ćwiczenie czyni.......tego samego ci życzę,do tej pory( ok 20 lat może mniej,może więcej) nie mogę uszkodzić swojej końcówki tranzystorowej HM 250W zasilacz zawsze poprawnie zareaguje.
Powiedzenie mojego belfra(1968r) wszystko sprawdziłeś dalej źle szukaj w zasilaczu........b/często się sprawdza-90% uszkodzeń sprzętu elektronicznego to zasilacze,szczególnie impulsowe!!!
SQ9GAI--po ok 3 latach zaczyna się problem z każdym zasilaczem impulsowym tak to zaprogramowała fabryka(fabryka cały czas produkuje i musi być zbyt-patrz zasilacze do komputerów sprzedawane z wadami fabrycznymi -celowymi- przetwornicy startowej).O zasilaczach impulsowych pisałem wyżej,naprawiam dla jednej z firm telekomunikacyjnych-lepszy interes niż na telewizorach hi.Telewizory dzisiaj psują się w 90% przez zasilacze impulsowe.........